Zamykanie naczynek

 

Rozszerzone naczynka to częsty problem. Pojawiają się na twarzy, szyi, ramionach czy nogach. Jak się ich pozbyć? Zapraszamy na zabieg laserem MeDioStar NeXT, który usuwa pajączki skutecznie i nieinwazyjnie. MeDioStar NeXT oferuje więcej niż tylko samą depilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków.

Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i w większości przypadków nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar - nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica plamki (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej plamce przy identycznej fluencji.

Elektrokoagulacja- zamykanie naczynek

Naczynka zamykane są za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. Zabieg nie jest uciążliwy i nie powoduje absencji zawodowej. Specjalną elektrodą (igłą) dotyka się każde naczynie, powodując jego zamknięcie. Zabieg daje bardzo dobre efekty w przypadku rozszerzonych naczyń na twarzy i górnej części ciała( dekolt). W przypadku większych naczyń na nogach zalecamy zamykanie laserem diodowym

Cena:
od 100 zł

przed zabiegiem MedioStarNext

To warto wiedzieć przed zabiegiem

Konieczna jest konsultacja, w trakcie której ocenia się ilość, średnicę, kolor i głębokość zmian naczyniowych, a także indywidualną wrażliwość i reakcję skóry. Nie należy opalać się na co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem. Trzeba odpowiednio nawilżyć skórę poprzez picie dużej ilości wody mineralnej i stosowanie odpowiednich kremów nawilżających. W dniu zabiegu nie wolno pić alkoholu, gdyż zaburza on przepływ krwi. Nie wolno wykonywać innych zabiegów laserowych oraz peelingów w obszarze skóry poddawanej leczeniu na co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem.

Cennik

cena zabiegu ustalana jest indywidualnie

Pojedyncze naczynko - 100 zł - 150 zł