Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie

Wyraziste rzęsty nadają głębi spojrzeniu. Niestety nie każda z nas może cieszyć się długimi uwodzicielskimi rzęsami. Dla wszystkich Pań, które marzą o takich rzęsach jest rozwiązanie. Zabieg stylizacji rzęs.

Polega on  na doklejeniu do rzęs naturalnych rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki. Sztuczne rzęsy  dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Rzęsy wyglądają naturalnie i doskonale podkreślają oczy.

Metoda 1:1
Założenie 220 zł 
Uzupełnienie:
2 tygodnie 100 zł
3 tygodnie 150 zł
4 tygodnie 195 zł

Metoda  objętościowa 2D – 3D
Założenie 280 zł 
Uzupełnienie: 
2 tygodnie 130 zł
3 tygodnie 190 zł
4 tygodnie 250 zł

Metoda Russian 6-8:1
Założenie 320 zł
Uzupełnienie:
2 tygodnie 160 zł
3 tygodnie 220 zł
4 tygodnie 285 zł

Metoda Medium 4-5:1

Założenie : 290 zł

Uzupełnienie 2 tygodnie: 145 zł

Uzupełnienie 3 tygodnie: 215 zł

Uzupełnienie 4 tygodnie; 260 zł

Metoda Hollywod (extremalne zagęszczenie)

Założenie 350 zł 
Uzupełnienie: 
2 tygodnie 190 zł
3 tygodnie 250 zł
4 tygodnie 295 zł

Metoda blink na 2 tygodnie 

Założenie 120 zł

Lifting rzęs Noble Lashes

Zabieg do trwałego , delikatnego podkręcenia rzęs.Po zabiegu rzęsy są odżywione, bardziej podkręcone, ciemniejsze i zdyscyplinowane.Dzięki temu możemy zrezygnować z codziennego używania tuszu i zalotki.
- osoby z prostymi rzęsami, również te , które nie chcą lub nie mogą korzystać z zabiegu przedłużania rzęs.

Po liftingu rzęs liftingu rzęs najbardziej spektakularne efekty zauważą posiadaczki naturalnie długich, lecz prostych rzęs. Częściej jednak z zabiegu korzystają kobiety o krótkich rzęsach, gdyż uniesione włoski wydają się optycznie dłuższe.

Lifting rzęs jest całkowicie nieinwazyjną metodą liftingu, polegającą na podkręceniu i uniesieniu rzęs od samej ich nasady. Wszystkie czynności wykonywane w ramach tego zabiegu trwają ok. 60 minut. Kosmetyczka nakłada preparat, umożliwiający swobodne modelowanie struktury rzęs. Pozwala on zmienić położenie związków cysteinowych (odpowiadających za naturalny wygląd rzęs), a tym samym odżywić włoski i odbudować ich strukturę. Następnym etapem jest podkręcenie rzęs przy użyciu niewielkich wałeczków lub silikonowych szablonów. Po 15-20 minutach zdejmuje się preparat i nakłada utrwalacz oraz oliwkę nabłyszczającą, które mają na celu przedłużyć efekt podkręcenia.

Przebieg zabiegu: Przeciwskazania do zabiegu:

  • zespól suchego oka
  • jaskara
  • zaćma
  • ciąża
  • retinopatia cukrzycowa
  • po chemioterapii
  • bardzo słabe rzęsy

Cena zabiegu: 150 zł Czas trwania: 60 min

 O zabiegu

dla kogo polecamy zabieg

Zabieg ten najczęściej proponowany jest osobom, którym brakuje czasu, aby rano nałożyć maskarę, jednak chcą wyglądać pięknie i zmysłowe, niekoniecznie tracąc wielu godzin na makijaż oraz ręczne pogrubianie i wydłużanie rzęs przy użyciu tuszu. To również idealna propozycja dla kobiet, które mają naturalnie krótkie rzęsy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki przedłużania, możliwy jest do osiągnięcia niezwykle naturalny efekt. Zapewniamy, że nikt nie będzie w stanie zauważyć, że są to rzęsy sztuczne. Dzięki zabiegowi zyskacie wyrazistość i wdzięk. Oczy będą optycznie powiększone, gwarantując wyjątkowo uwodzicielskie spojrzenie.

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Metody przedłużania rzęs

Klientkom, które zdecydują się na zabieg doczepiania i zagęszczania rzęs  oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

  •  Metoda 1:1 – Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 oznacza, że każda rzęsa z osobna przyklejana jest do naturalnej. Jednocześnie pracuje się tylko nad jedną rzęsą, dlatego zabieg ten jest niezwykle pracochłonny. Używamy specjalnego kleju, który jest bezpieczny dla gałki ocznej. Efekt przedłużenia rzęs może być utrzymany przez kilka tygodni, a nawet miesięcy (w zależności od szybkości wypadania naturalnych rzęs). Doczepiane rzęsy można uzupełniać co kilkanaście dni.
  • Metoda objętościowa (2:1, Hollywod, 3d) Rzęski używane do tej metody są  to rzęsy z futra norki syberyjskiej z domieszką syntetykudwa są dwa razy cieńsze od rzęsy naturalnej! Precyzyjnie zaaplikowane dają efekt perfekcyjnego zagęszczenia, lekkości i niezwyklej świeżości spojrzenia
  • Metoda Blink&Express – spektakularna stylizacja rzęs, którą można uzyskać już w 30 minut.