Medycyna estetyczna

BOTOX

Zmarszczki mimiczne pojawiają się już u młodych osób. Z biegiem czasu zagłębienia powstające w wyniku często powtarzanych grymasów twarzy zaczynają się pogłębiać i utrwalać. Stopniowo tworzą się kurze łapki, zmarszczki zdziwienia czy gniewu na czole. Zastosowanie preparatów zawierających oksynę botulinową typu A pozwala na skuteczne i długotrwałe wygładzenie zmarszczek mimicznych oraz – co istotniejsze – pomaga zapobiegać ich powstawaniu.

Zabieg jest niemal bezbolesny, trwa kilka minut, towarzyszy mu uczucie delikatnego kłucia w miejscu podania preparatu. Do iniekcji używa się bardzo cienkich igieł, przed zabiegiem można dodatkowo zastosować znieczulającą maść. Rezultaty są widoczne w ciągu pierwszych dni (do około 7 dni) i utrzymują się przez następne 4 miesiące. W miarę stosowania toksyny botulinowej skóra w miejscu podania „odzwyczaja” się od marszczenia, a co za tym idzie preparat może być podawany rzadziej, z reguły stosuje się go raz na 6 m-cy.

Cennik:

Jedna okolica - 550 zł
Dwie okolice - 900 zł
Trzy okolice - 1300 zł

ZABIEGI KWASEM HIALURONOWYM

Jedną ze skuteczniejszych metod korekcji zmarszczek jest terapia kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze i ma za zadanie wiązać wodę w naskórku, by skóra wyglądała świeżo i młodo.

Preparaty kwasu hialuronowego stosowane są w celu usunięcia:
• bruzd nosowo-wargowych,
• zmarszczek okolicy oczu,
• zmarszczek międzybrwiowych,
• opadniętych kącików ust,
• modelowania owalu twarzy.

Efekty widoczne są tuż po zabiegu i utrzymują się zależnie od wieku pacjenta, miejsca podania, kondycji skóry oraz ogólnego stanu zdrowia. Z wiekiem skóra traci naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia w naskórku. Również usta tracą naturalny kwas hialuronowy, co powoduje pojawienie się pierwszych zmarszczek, wysuszeniem i zmniejszeniem ich objętości.

Zabieg powiększania i modelowania ust polecany jest dla osób, które dostrzegają problem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Wstrzykiwany preparat jest na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości, który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się ok. 9-12 miesięcy.

Cennik:

Usta 1ml - 1000-1200 zł
Volumetria (policzki) 1ml - 1200 zł/ 1400 zł
Rewitalizacja (głębokie nawilżanie) 1ml - 700 zł
Konsultacja - 100 zł (w przypadku wykonania zabiegu kwota jest odliczana)

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg szczególnie doceniany przez osoby ceniące produkty pochodzenia naturalnego i cierpiące na alergie. Poprzez aktywne wydzielanie czynników wzrostu przez trombocyty zawarte w krwi, następuje stymulacja i namnażanie komórek naskórka, pobudzenie syntezy macierzy międzykomórkowej, aktywacja mikrokrążenie, stymulacja syntezy Dna i pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu.

Cena:

Oczy: 350 zł
Głowa: 400 zł
Twarz + oczy: 550 zł
Twarz-szyja-dekolt: 790 zł
Dłonie: 390
Pakiet 3 zabiegów: rabat 60 % na trzeci zabieg

PROFHILO

Poprzez maksymalne skumulowane zalety naturalnego kwasu hialuronowego daje niespotykane efekty zagęszczenia, wzmocnienie skóry i jędrności policzków. Dzięki nowemu sposobowi sieciowania - stabilizacji termicznej, jest znacznie trwalsza. Dzięki temu została nagrodzona jako innowacja roku 2015/2016 przez Francuski AMEC złotą statuetką jako najlepszy zabieg odmładzający/wzmacniający skórę.

Cena: 1300 zł

Zalecane wykonanie 3 zabiegów w odstępie miesiąca.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjne modelowanie sylwetki i twarzy polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu Lipoliza to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi tego typu stają się na świecie alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja). Jest to obecnie najbezpieczniejsza i niedroga medyczna metoda efektywnego usuwania tkanki tłuszczowej z danego obszaru.

Cena:
od 350 zł

NICI PDO

Lifting nićmi PDO to prosty, bezbolesny i bezinwazyjny sposób aby zatrzymać proces starzenia się skóry. Nici liftingujące PDO wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan), które ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy. Specjaliści zauważyli, że wzmacniają one mięśnie oraz ścięgna organizmu. Rozpuszczające się stopniowo nici stymulują produkcję kolagenu, następuje spłycenie zmarszczek, wzmocnieniu ulegają mało jędrne tkanki.. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 3 lat. Pierwszy efekt poprawy wyglądu skóry uzyskuje się już po 3-4 tygodniach. Znaczna poprawa widoczna jest po 2-3 miesiącach kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen.

Cena:
od 70 zł za nić.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg jest nieinwazyjny, polega na delikatnym nakłuwaniu skóry i wprowadzeniu substancji aktywnej odpowiednio dobranej do problemu. Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:

  • zwiotczenie skóry (skóra sucha odwodniona),
  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa (drobne zmarszczki),
  • rozstępy,
  • cellulit,
  • nadmierne wypadanie włosów,
  • pierwsze oznaki łysienia.

Cena: 350-800 zł.