Masaż

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu.

Masaż klasyczny łączy tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabieg ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta i ma właściwości leczniczo – relaksacyjne - pobudzające.

Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

W zabiegu wykorzystywane są odpowiedniego typu olejki, kremy, czy maści lecznicze, które w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że ciało pozostanie całkowicie odprężone.

Czas trwania: do 60 min
Cena :150 zł

Masaż Lomi Lomi

 

Lomi Lomi to masaż wywodzący się z Hawajów. W ich języku lomi lomi znaczy  ugniatanie naciskanie, pocieranie, jest to więc masaż intensywny dający uczucie błogości , odprężenia i rozluźnienia. Lomi lomi rozładowuje napięcie mięśniowe co sprzyja wypoczynkowi i wspaniale poprawia samopoczucie. Masaż lomi lomi   jest nazywany masażem kochających rąk. Jego istotą jest przekazanie poprzez ruchy rąk akceptacji, ciepła i miłości.

 

Czas trwania: do 90 min
Cena : 230 zł

 

 

Masaż ciepłymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji.  

Masaż ten wykorzystuje bodźce mechaniczne poprzez lekki ucisk oraz termiczne, które wywołują określone reakcje organizmu. Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami oddziałuje na cały organizm i praktycznie na każdy z układów. Skóra dzięki niemu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, zyskuje elastyczność i jędrność. W mięśniach wyrównuje się napięcie, są one bardziej elastyczne, a po długotrwałym wysiłku szybciej się regenerują.

Czas trwania: do 60 min
Cena : 180 zł

Masaż świecą aromatyczną

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem.

Czas trwania: do 60 min
Cena : 180 zł

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek.

Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry.

Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Czas trwania: do 60 min
Cena :150  zł

Masaż antycellulitowy miodem

Masaż miodem wspomaga oczyszczenie skóry usuwając zrogowaciały naskórek, przyspiesza przemianę materii, krążenie limfy i krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny, poprawia elastyczność skóry i wygładza ją oraz pomaga redukować cellulit.

Czas trwania: do 60 min
Cena : 180zł

Masaż prenatalny

Masażprenatalny  poprawia samopoczucie przyszłej mamie, jest on bezpieczna i przyjemną terapią zarówno dla kobiety w ciąży, jak i jej dziecka. Dzięki temu, że kobieta doświadcza głębokiego relaksu zmniejsza się jej strach przed porodem. Ruchy w masażu prenatalnym są delikatne - nie stosuje się gwałtownych i silnych ruchów, które zakłóciłyby przebieg ciąży. Masaż wykonywany jest przy użyciu bezpiecznych dla ciężarnych kosmetyków i może być urozmaicony techniką fizjoterapeutyczną, jeśli przyszła mama skarży się na pewne dolegliwości.

Czas trwania: do 50 min
Cena : 180 zł