Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe to fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień oraz usuwanie zmian trądzikowych

Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar NeXT: rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia.

Fotoodmładzanie, to nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również jej leczenie. W sposób kompeksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe, zmiany pigmentowe tj. przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki.

Zabiegi te stosowane są w każdym wieku, również u młodych osób z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie, jak i panowie. Jest to zabieg małoinwazyjny, bez użycia skalpela. Krótka rekonwalescencja i duże bezpieczeństwo zabiegu pozwalają normalnie funkcjonować i kontynuować pracę zawodową.

 

Przed zabiegiem laserowym

To warto wiedzieć

Nie należy opalać skóry co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem. Nie należy stosować samoopalaczy, kremów z retinolem i witaminą C na około miesiąc przed zabiegiem. Minimum na tydzień przed zabiegiem nie stosować peelingów. Zabieg trwa 15 - 45 minut, a w jego trakcie pacjent odczuwa delikatne impulsy ciepła.

Po zabiegu laserowym

Dla lepszego efektu

Nie opalać się przez co najmniej miesiąc. Przez kilka dni należy unikać korzystania z sauny i basenu, a także stosowania środków mogących podrażnić i wysuszyć skórę, jak mydło, spirytus, toniki na bazie alkoholu, itp. Zaleca się stosowanie przez 2-3 dni kilka razy dziennie kremu alantan, solcoseryl lub bepanten.

Przeciwwskazania

Warto wiedzieć

Przeciwwskazania dla przeprowadzenia zabiegu:

ciąża i karmienie piersią, zażywanie leków i ziół światłouczulających, cukrzyca, bielactwo i łuszczyca, aktywna opryszczka, skłonność do bliznowacenia i przebarwień, epilepsja.

Cennik fotoodmładzanie

zabiegi fotoodmadzania

Twarz - 400 zł

Szyja - 200 zł

Dekolt - 400 zł

Twarz + Szyja + Dekolt - 900 zł

Cennik przebarwienia

zabiegi usuwania przebarwień

Górna warga - 180 zł

Broda - 230 zł

Czoło - 200 zł

Nos - Policzki - 250 zł

Policzki - 250 zł

Cała twarz - 350 zł

Terapia trądziku

Opis zabiegu

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Urządzenie MeDioStar NeXT stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego. Laser diodowy niszczy szybko namnażające się bakterie beztlenowe odpowiedzialne za zmiany ropne i zapalne w trądziku. Celem zabiegu jest zwalczenie bakterii powodujących stan zapalny oraz zmniejszenie wielkości gruczołów łojowych.

Cennik zabiegów przeciw trądzikowych

Terapia trądzikowa

Twarz - 300 zł

Dekolt - 300 zł

Plecy - 400 zł

Przebarwienia

Górna Warga - 180 zł

Broda - 230 zł

Czoło - 200 zł

Nos - Policzki - 250 zł

Policzki - 250 zł

Cała twarz - 350 zł