Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie

Wyraziste rzęsty nadają głębi spojrzeniu. Niestety nie każda z nas może cieszyć się długimi uwodzicielskimi rzęsami. Dla wszystkich Pań, które marzą o takich rzęsach jest rozwiązanie. Zabieg stylizacji rzęs.

Polega on  na doklejeniu do rzęs naturalnych rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki. Sztuczne rzęsy  dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Rzęsy wyglądają naturalnie i doskonale podkreślają oczy.

Metoda 1:1
Założenie 240 zł (czas trwania: ok. 90/120 min)
Uzupełnienie: (czas trwania: ok. 75/90 min)
2 tygodnie 100 zł
3 tygodnie 150 zł
4 tygodnie 200 zł

Metoda 2:1 
Założenie 320 zł (czas trwania ok. 150/180 min)
Uzupełnienie: (czas trwania: ok.90/120min )
2 tygodnie 140 zł
3 tygodnie 220 zł
4 tygodnie 280 zł

Metoda Hollywod
Założenie 400 zł (czas trwania ok. 210 min)
Uzupełnienie: (czas trwania: ok.105/150min )
2 tygodnie 165 zł
3 tygodnie 245 zł
4 tygodnie 330 zł

Metoda 3d

Założenie 340 zł (czas trwania ok. 210 min) 
Uzupełnienie: (czas trwania: ok.90/135min )
2 tygodnie 160 zł
3 tygodnie 240 zł
4 tygodnie 260 zł

Metoda blink na 2 tygodnie 

Założenie 120 zł (czas trwania ok.30 min)O zabiegu

dla kogo polecamy zabieg

Zabieg ten najczęściej proponowany jest osobom, którym brakuje czasu, aby rano nałożyć maskarę, jednak chcą wyglądać pięknie i zmysłowe, niekoniecznie tracąc wielu godzin na makijaż oraz ręczne pogrubianie i wydłużanie rzęs przy użyciu tuszu. To również idealna propozycja dla kobiet, które mają naturalnie krótkie rzęsy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki przedłużania, możliwy jest do osiągnięcia niezwykle naturalny efekt. Zapewniamy, że nikt nie będzie w stanie zauważyć, że są to rzęsy sztuczne. Dzięki zabiegowi zyskacie wyrazistość i wdzięk. Oczy będą optycznie powiększone, gwarantując wyjątkowo uwodzicielskie spojrzenie.

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Jak wykonywany jest zabieg przedłużania rzęs?

Metody przedłużania rzęs

Klientkom, które zdecydują się na zabieg doczepiania i zagęszczania rzęs  oferujemy różne sposoby aplikacji rzęs:

  •  Metoda 1:1 – Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 oznacza, że każda rzęsa z osobna przyklejana jest do naturalnej. Jednocześnie pracuje się tylko nad jedną rzęsą, dlatego zabieg ten jest niezwykle pracochłonny. Używamy specjalnego kleju, który jest bezpieczny dla gałki ocznej. Efekt przedłużenia rzęs może być utrzymany przez kilka tygodni, a nawet miesięcy (w zależności od szybkości wypadania naturalnych rzęs). Doczepiane rzęsy można uzupełniać co kilkanaście dni.
  • Metoda objętościowa (2:1, Hollywod, 3d) Rzęski używane do tej metody są  to rzęsy z futra norki syberyjskiej z domieszką syntetykudwa są dwa razy cieńsze od rzęsy naturalnej! Precyzyjnie zaaplikowane dają efekt perfekcyjnego zagęszczenia, lekkości i niezwyklej świeżości spojrzenia
  • Metoda Blink&Express – spektakularna stylizacja rzęs, którą można uzyskać już w 30 minut.