Masaż

Masaż klasyczny 40/60 min – 120 zł/150 zł

Masaż klasyczny jest najpopularniejszą formą masażu.

Masaż klasyczny łączy tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabieg ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta i ma właściwości leczniczo – relaksacyjne - pobudzające.

Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

W zabiegu wykorzystywane są odpowiedniego typu olejki, kremy, czy maści lecznicze, które w połączeniu ze sprawną techniką masażu sprawią, że ciało pozostanie całkowicie odprężone.

Refleksologia 30 min – 90 zł

Refleksologia to znana w starym Egipcie metoda leczenia, jest całkowicie bezpieczna i naturalna bez użycia tabletek. Masaż może obejmować twarz, stopy lub głowę. W  stopach znajdują się punkty powiązane ze wszystkimi częściami ciała. Poprzez uciskanie odpowiednich miejsc na stopach pobudza cały organizm do  usuwania  toksyn , działa przeciwbólowo, wspomaga układ odpornościowy i hormonalny, poprawia ukrwienie. Już po jednym zabiegu nasze ciało dostaje potężną dawkę energii dzięki czemu poprawia się nasze samopoczucie.