Fryzjerstwo

Cennik usług
Strzyżenie i modelowanie


Strzyżenie damskie z modelowaniem 90 zł
Strzyżenie dziecka (do lat 10) 45 zł
Strzyżenie męskie  50 zł
Modelowanie 50  - 65 zł

Fryzury ślubne i wieczorowe


Podpięcie 110 zł
Czesanie wałki 90 zł.
Kok od 150 zł
Loki na lokówce 100 zł

Prostowanie włosów


Prostowanie włosów 25 zł

Koloryzacja


Koloryzacja MAJIRELI LUO 155 - 175 zł
Koloryzacja INOA 175 - 195 zł
Ombre Hair 180-200 zł
Dekoloryzacja 120 - 155 zł
Baleyage 1 kolor 190 zł
Baleyage wielokolorowy 210 - 230 zł
Refleksy 110 zł
Tonowanie koloru 35 zł
Trwała Headline 155 - 200 zł

Serioxyl

Kompleksowa pielęgnacja włosów cienkich, pozbawionych gęstości

Natychmiastowy efekt pogrubienia włosów na długościach i końcach, większa objętość w 30 minut.

Działa ona na główne 4 oznaki cienkich włosów: 
Zwiększa gęstość włosów (zaawansowane technologicznie składniki Stemoxydine i Neohesperidin),
Zapobiega ich łamliwości (Glucoboost i Incell),
Zwiększa ich objętość i grubość (cząsteczka Intra-Cylane),
Dodaje objętości podczas stylizacji (dzięki polimerowi stylizującemu, który działa już od nasady włosów).

cena: 100 zł

Ampułka Absolut Repair Lipidium

Zastosowanie ampułki Absolut  Repair  Lipidium poprawia zawartość spoiwa międzykomórkowego, regeneruje i zamyka łuski włosa, tworząc barierę chroniącą przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W efekcie Twoje włosy są w pełni odżywione, sprężyste, lśniące i podatne na układanie.

cena 30 zł

Kuracja Gold Keratin Tache

Wzmacniająca kuracja dla włosów, dodająca blasku, nawilżenia i odżywienia. Zwiększa grubość i regeneruje włosy.

Połączenie wielu aktywnych składników regenerujących wysokiej jakości. Aktywna keratyna i płynne złoto, oraz mikrocząsteczki 24-karatowego złota regenerują włókna włosa uszkodzone w wyniku działania światła słonecznego, zanieczyszczeń i środków chemicznych.

Efekty:

intensywna ochrona, głębokie nawilżenie, natychmiastowe odmłodzenie. Zapobiega puszeniu się włosów, nawilża i je odmładza już podczas pierwszej aplikacji. Włosy mają nową strukturę i są jedwabiście gładkie i lekkie

Cena: 60 zł. 

Global Keratin – kuracja keratynowa

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność. W przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

Cena od 400 zł

Olaplex

 

Olaplex zabieg trwale odbudowujący mostki dwusiarczkowe włosów, dodany do koloryzacji lub innego zabiegu chemicznego chroni strukturę włosa przed zniszczeniem, włosy są zregenerowane, gładkie i lśniące. Możemy radykalnie zmienić kolor włosów bez obawy o ich kondycję. Dla podtrzymania efektu można stosować produkt Hair Perfect do pielęgnacji domowej .

Olaplex nie zawiera siarczanów, parabenów, silikonów, aldehydów dzięki czemu jest bezpieczny i nie obciąża włosów.

Cena przy koloryzacji 60/120 zł
Pielęgnacja 120 zł/150 zł

 

Kuracja Moroccanoil

Pielęgnacja na bazie olejku arganowego. Kuracja w sposób kompletny poprawia kondycję włosów dzięki recepturze, która  przywraca wolosom utracone proteiny dla ich wzmocnienia, kwasy tłuszczowe, olejki Omega-3 i witaminy dla większego połysku oraz antyoksydanty dla lepszej ochrony. Są one natychmiast wchłaniane, wspomagając regenerację włosów.

Cena:

  • szampon+ odżywka+ olejek: 30 zł
  • szampon+ odżywka+ maska+ olejek: 60 zł
  • szampon+ odżywka+ maska+ maska+ olejek: 90 zł